İSTANBUL BAL EVİ

TOKTAŞ

İstanbul Bal Evinin faaliyetleri 1972’de MUSTAFA TOKTAŞ tarafından İstanbul-Eminönü Tarihi Yağ İskelesi Çarşısında başlamıştır. Köklü bir geçmişe sahip olan İstanbul Bal Evi, üretime başladığı ilk günden itibaren “kaliteli arı ürünleri” ni tüketiciyle buluşturma anlayışını benimseyen ve bu çizgisinden asla taviz vermeden bugünlere gelebilen güçlü bir bal üreticisidir.

1984 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyesinin Haliç`i temizleme çalışmaları döneminde, Tarihi Yağ İskelesi Çarşısı yıkılmış ve İstanbul Bal Evi de buradaki tüm toptancı esnafla beraber Rami Gıda Sitesindeki yeni iş yerinde faaliyetine devam etmiştir.
Profesyonel kadrosunu, uzun yıllara dayanan deneyimini, dürüst çalışma ahlakını insan sağlığına ve doğaya karşı beslediği sorumlulukla harmanlayan İstanbul Bal Evi bal piyasasına imzasını atmıştır.
Sağlıklı, lezzetli ürünleri ve sürekli yükselişte olan müşteri grafiği sayesinde bal piyasasının yıldızları arasında yer alan firmamızın haklı başarısı, her geçen gün katlanarak artmaktadır. Güvenle tüketip sevdiklerinizle de gönül rahatlığıyla paylaşabileceğiniz ürünlerini sizlerle elli yıldır paylaşan İstanbul Bal Evi, İstanbulun en büyük toptan gıda sitelerinden biri olan Mega Center’da sağlığınız ve damak tadınız için çalışmaya titizlikle ve büyük özenle devam etmektedir.

1984 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyesinin Haliç`i temizleme çalışmaları döneminde, Tarihi Yağ İskelesi Çarşısı yıkılmış ve İstanbul Bal Evi de buradaki tüm toptancı esnafla beraber Rami Gıda Sitesindeki yeni iş yerinde faaliyetine devam etmiştir.

Profesyonel kadrosunu, uzun yıllara dayanan deneyimini, dürüst çalışma ahlakını insan sağlığına ve doğaya karşı beslediği sorumlulukla harmanlayan İstanbul Bal Evi bal piyasasına imzasını atmıştır.

Sağlıklı, lezzetli ürünleri ve sürekli yükselişte olan müşteri grafiği sayesinde bal piyasasının yıldızları arasında yer alan firmamızın haklı başarısı, her geçen gün katlanarak artmaktadır. Güvenle tüketip sevdiklerinizle de gönül rahatlığıyla paylaşabileceğiniz ürünlerini sizlerle kırk beş yıldır paylaşan İstanbul Bal Evi, sağlığınız ve damak tadınız için çalışmaya titizlikle ve büyük özenle devam etmektedir.

İLKELERİMİZ

İstanbul Bal Evini farklı kılan, “insan sağlığına saygı”yla çıktığımız yolda, ilkelerimizden taviz vermeden ürettiğimiz bal ürünlerinin kanıtlanmış kalitesidir.

Üstün özellikli arıların ballarını kurallarına tamamen uygun şekilde işleyen firmamız, balınızın en saf halini korumaya ve doğal şeklini bozmamaya odaklanmıştır. Yiyeceklerin en safı, taklit edilemeyen bu mucize yiyeceğin eşsiz bileşimine hiçbir katkı maddesi eklemeyen İstanbul Bal Evi; renk, koku, yoğunluk, tat noktalarında yüksek standartta üretim hizmeti veren kuvvetli bir geçmişe sahip, size en doğal balı sunacak eşsiz bir markadır.

Sahip olduğumuz teknik olanaklarımız sayesinde kurallarına tam uygun olarak üretilen ürünlerimiz, doğaya ve çevreye duyduğumuz sorumlulukla daima sizlere en iyisini sunmaya yıllardan beri devam ediyor. Olumlu geri dönüşler ve sürdürülebilirlikle kazandığımız haklı başarımız, her geçen gün sizler için daha da iyisini gerçekleştirerek yerini koruyor.

Lezzet ve aroma konusunda birçok üründen çok daha tatmin edici bir seviyede olan balın en güzel türlerini üreten titiz, duyarlı, çalışkan teknik ekibimiz, ilerleyen teknolojiyi ve gelişen sağlık araştırmalarını takip etmeyi kendine görev edinmiştir. Çalışma laboratuarımız, bal ürünlerimizi üretirken üst seviye kalitede hizmeti sizlere sunmaktan gurur duymaktadır.

İnandığımız ve her zaman arkasında durduğumuz üretim ilkelerimizle, iyi eğitilmiş çalışma ekibimizle, tecrübelerimizle elde ettiğimiz başarımızla; en doğalı en iyisidir, kalite her şeyden önce gelir sorumluluğuyla geliştirdiğimiz İstanbul Bal Evi, zirvede bir marka olarak piyasada rakipleri tarafından örnek alınan bir firmadır.

Şeffaflık, sorumluluk, duyarlılık, doğallık prensipleriyle yürüdüğümüz bu yolda adımızı piyasanın en üst sıralarına taşımayı başardık. Kalite standartlarından sapmadığımız, daha iyisini hedefleyen, insan sağlığının ihtiyaçlarını önemseyen, dürüst, duyarlı ilerleme politikasıyla da sağlamlaştırdığımız bu yolda ilerlemeye devam ediyoruz.

Yoğun, kaliteli çalışmalarla elde ettiğimiz orijinal lezzetimizin formülünü; balın yapısı, kıvamı, özgül ağırlığı, kokusu, rengi, kırılma indisi,higroskopili,polarizasyonu noktalarını özenle gerçekleştirerek, süzme ve dinlendirmeyi en uygun şekilde uygulayarak,balı en iyi şartlarda depolayarak elde ettik.Bu şeklide balın kalitesini etkileyen etmenleri harfiyen uygulayarak,çalışma disiplinlimizden ödün vermeyen ve insan sağlığı duyarlılığından vazgeçmeyen iş ahlakımızla, mucize yiyeceği sizlere ulaştırmaya hızla devam etmekteyiz.

Yüksek standarttaki iş prensibimizle, nitelikli ve saygın bir firma olarak koruduğumuz yerimizi belgelerimizle ispatlamaktayız. Bakanlık kurallarına ve Gıda Tüzüğü’ne uygunluğuyla bal ürünü ihtiyaçlarınızı şeffaflıkla karşılayan İstanbul Bal Evi, gıda güvenliği ilkelerini yerine getirerek tüm denetimlerden başarıyla geçmektedir.

Sağlığınıza gösterdiğimiz itibar sayesinde yarattığımız markamız sürdürülebilir ve istikrarlı bir şekilde bal piyasasında güçlü bir konuma sahip oldu. Üstün başarımız sayesinde geldiğimiz bu noktada odaklandığımız en önemli nokta, sağlığınızı korumak ve daha iyiye taşıma anlayışıyla ürettiğimiz ürünlerimizin size en iyi hizmeti sunmasıdır.

FARKIMIZ

Dengeli beslenmedeki rolü yadsınamaz mucizevî bir yiyecek olan balı sofranıza güvenle taşıyan İstanbul Bal Evi, kalite standartlarını tümüyle karşılayan ürün çeşitleriyle, tüm gıda güvenliği ve denetimlerini geçerek sizlere ulaşmaktadır.

Piyasanın en iyilerinden biri olan İstanbul Bal Evinin sağlığınıza ve damak tadınıza uygunluğunun tartışılmazlığı, sahip olduğumuz belgelere dayanarak güvenilirlik konusunda da akıllardan tüm soru işaretlerini siliyor. Bal satın alırken içinize sinecek, aklınızda soru işareti bırakmayacak, sizin ve sevdiklerinizin sağlığıyla oynamayacak ürünlerimizin arkasında duran markamız, her geçen gün daha fazla bal severe ulaşmaya güvenle devam ediyor. Kendimizin yemediği, çocuklarımıza da yedirmeyeceğimiz balı siz değerli müşterilerimize de satmama ilkemiz sayesinde hem bizim içimiz rahat hem de siz değerli müşterilerimizin. Etik değerlerimizden hiçbir şekilde ödün vermememiz, maddi kaygıların manevi kaygıların önüne asla geçmediği çalışma ahlakımız sayesinde hak ettiğimiz yerimizi yıllarca korumaya devam edeceğiz.

Çevreye, doğaya, insan sağlığına duyduğumuz saygıdan asla ödün vermeden ürettiğimiz ballarımızı güvenle tüketebilir ve sevdiklerinizle de paylaşabilirsiniz.

En büyük hazinenizi yani sağlığınızı korumak adına üstlendiğimiz bu görevde arılarımız ve çalışma ekibimiz durmadan siz müşterilerimiz için özenle çalışmaktadır.


TOKTAŞ – İSTANBUL BAL EVİ

SERTİFİKALAR