Gurme Bal

Bir bal düşleyin, Anadolu’dan en saf haliyle gelen, tatmaya başladığınızda dağılan binbir çiçek, sizi başka diyarlara götürecek bir lezzet; Gurme Bal.

Yöresel Hizan Yayla Balı

Bitlis ilinin yüksek rakımlı Hizan yaylasında üretilen bir bal çeşididir. 5.000’e yakın çiçek türünden topladığı özlerle arıların ürettiği Hizan Balı, diğer ballar ile kıyaslandığında farklı tadı, aroması ve lezzeti ile dikkat çekmektedir.

Süzme Çiçek Balı

İç Anadolu ve Doğu Anadolu’nun en sağlıklı kovan ve arılardan topladığımız doğal ve kaliteli çiçek balını damak zevkinize sunuyoruz. Çiçek balımız, içerdiği enerji ve besin değerleriyle her yaşta insan için vazgeçilmez olacak.

Süzme Çam Balı

Muğla ve Marmaris yöresinin en sağlıklı kovan ve arılarından topladığımız özel kalite çam balını damak zevkinize sunuyoruz.

Yöresel Bingöl Yayla Balı

Bingöl’ün yüksek rakımlı yaylarında yetişen başta gecen ve kekik olmak üzere arıların 250’ye yakın çiçek türünden topladıkları özlerden oluşan Bingöl Yayla Balı, dünyanın en kaliteli balları arasında gösterilir.

Kaçkar Yayla Balı

Kaçkar Balı, Rize ve Artvin illerinin yüksek rakımlı yaylalarında çok çeşitli çiçeklerin yanısıra bölgeye has endemik türlerden elde edilen bal çeşididir.

Süzme Kestane Balı

Orta Karadeniz ve Doğu Karadeniz Bölgesinin en sağlaıklı kovan arılarından topladığımız kaliteli Kestane balını damak zevkinize sunuyoruz.

Petek Ballar

Balını petekli sevenler için İç ve Doğu Anodolu’nun en sağlıklı kovanlarından topladığımız doğal ve kaliteli balları damak zevkinize sunuyoruz.

Propolis

Arı Sütü

Polen